Apie mus

Mes visuomet stengiamės pateisinti įmonės vardą ir būti tikrais ekspertais savo srityje. Mes specializuojamės įvairių dekoratyvinių ir apsauginių tvorų projektavime, gamyboje, pamatų tvoroms irengime ir tvorų montavime, taip pat gaminame ir montuojame vartelius, įvažiavimo vartus, automatines užtvaras bei valdymo automatikos įrangą.

Šiuo metu rinkoje yra platus pasirinkimas įvairiausių tipų metalinių, plastikinių, skardinių ir kitokių medžiagų tvorų. Mes siūlome tik iš kokybiškų medžiagų pagamintas tvoras, kurios tarnaus ilgus metus be jokios papildomos ar specializuotos priežiūros. Kokybė ir ilgaamžiškumas – vienas pagrindinių mūsų kompanijos kriterijų. Tačiau net ir nutikus nenumatytiems atvejams garantiniu ar pogarantiniu laikotarpiu, mes visada rasime laiko ir galimybes, kaip galima greičiau išspręsti kilusias problemas.

Jeigu jūsų teritorija yra didelė ir norite sutaupyti, mes mielai suprojektuosime ir įrengsime skirtingų tipų tvorą, kuri atitiks visus keliamus dizaino ir saugumo reikalavimus.